Vymazlené skvostné šampony od Ťuli A Ťuli!

Lis - 30
2021

Vymazlené skvostné šampony od Ťuli A Ťuli!

Co nesmí chybět v žádné kosmetické taštičce na cesty?

Hádáme, že muži toto neuhodnou, dáme tedy hádanku vám, ženám. Muži by totiž ani neuvěřili tomu, co žena naskládá do kosmetické taštičky na byť například dobu jen jednoho týdne dovolené! To může pochopit jen žena …

Muž si sbalí – to v lepším případě, v tom druhém ho sbalí jeho manželka – do „kosmeťáku“ holení, kolínskou a kartáček na zuby. Tím většinou končí, kdežto u ženy je to úplná filharmonie, směska chutí a vůní!

ženská kosmetika

Kosmetika.

Do kosmetické taštičky žena nikdy nezapomene naskládat odličovací sérum na oči a na obličej, hydratační mléko či hydratační emulzi, vatové tampony nebo kosmetické vlhčené ubrousky, řasenku, make-up, denní, noční, hydratační, výživný, krém proti vráskám, krém na oční okolí, parfém, pudřenku, kartáčky a kartáče, zrcátko a další potřebnosti.

Vlasy.

Zde také žena nešetří, protože vlasy jsou ozdobou ženy a to si dámy velmi dobře uvědomují. A proto sebou na cesty vláčí druhou kosmetickou – už ne taštičku – ale brašnu, ze které vykukuje ionizační fén či foukací kulma na vlasy, mnohdy své místo v brašně zaujímá i žehlička na vlasy. Ale co nesmí chybět, to je šampon na vlasy, tužidlo, výživa, maska na vlasy. Základem ale je prostý š a m p o n, bez kterého by to nešlo.

růžové vlasy

Ženy dbají v poslední době na přírodní zdroje a takovým skvělým šamponem nejen na dovolenou jsou výrobky slovenské firmy s mazlivým názvem Ťuli A Ťuli, která nabízí poctivé přírodní šampony eshop.koldokol.cz, které vytvoří na vaší hlavě a vašim vlasům hebké voňavé hnízdečko pěnivého zážitku! Jsou obohacené o panthenol s provitamínem B, který ovlivňuje rychlost růstu vlasů. Dále v něm najdete i phytokeratin, který patří mezi základní komponenty vlasů.

Používáním těchto přírodních speciálních vymazlených šamponů získáte dokonale lesknoucí a pružné vlasy, které vám bude závidět i Angelika, markýza andělů! A že ta měla bohatou kštici!!