Mobilheim stokrát jinak

Dub - 07
2018

Mobilheim stokrát jinak

Mobilní domy jsou vhodné nejenom pro bydlení. Můžete je využít také jako rekreační chaty, chalupy, zahradní domy, místa pro relaxaci nebo rovnou jako celoroční dům pro stálé a trvalé bydlení dokonce s číslem popisným.
Ø Mobilní dům můžete využít pro rekreaci.
Ø Bude skvělým domečkem na vaší zahradě.
Ø Vytvořit si z něj můžete pěknou a pohodlnou kancelář či jej můžete použít pro jiný druh podnikání.
Ø Je vhodný také pro celoroční užívání nebo přechodné bydlení.
obraz u stolu.jpg

Vysoká cena za bydlení

Pokud se obáváte ohledně nákladů na provoz takovéhoto domu, pak vás můžeme ujistit, že dům je nízkoenergetický. Navíc mobilní domy Lavaro house jsou zateplovány technologií moderní PUR pěny, což je nejlepší metoda zateplení dnešní doby. Díky tomu bude mít váš dům vlastnosti, které podpoří nízkou energetickou náročnost. Už se nemusíte potýkat s placením vysokého nájmu měsíc co měsíc. Pořiďte si vlastní bydlení a to za menší částku, než byste kupovali svůj nový byt. Mobilní domy představují často celoroční bydlení. Stojí méně než byt. Navíc budete mít celý dům v osobním vlastnictví a můžete jej nechat klidně kdykoliv profesionálně převést. Zajišťujeme odbornou přepravu ale i jakékoliv další opravy a úpravy domu či rekonstrukce. Zajistíme trvalý servis.
foukání bublin.jpg
Vlastní bydlení za příznivou cenu
Starosti s bydlením už můžete hodit za hlavu. Postaráme se o návrh vašeho nového domova. Společně s vámi vytvoříme přesně takový dům, po jakém toužíte. Mobilní dům je levnější varianta než koupě bytu. Dům bude váš a můžete si ho nechat postavit kamkoliv.
Zajistíme vám:
1) Návrh a projekci
2) Samotnou výrobu obydlí
3) Terénní úpravy před dovezením domu na místo
4) Profesionální přepravu až na místo určení
5) Kompletní služby, rekonstrukce a úpravy domu
6) Následný servis a široký doplňkový sortiment
Tento druh bydlení je vhodný pro každého, kdo má rád soukromé bydlení a nechce platit vysoké výdaje za energie. Útulné a přesto vysoce moderní a elegantní bydlení si tímto způsobem může zajistit opravdu každý, komu se mobilní dům zdá vhodnou variantou. Dejte mu šanci a poznáte jeho kvality, kterými vás opravdu překvapí.