Masáž pouze pro pány

Kvě - 01
2023

Masáž pouze pro pány


Ano, je to prostata, neboli předstojná žláza. Spousta mužů si její existenci uvědomí až v době, když se objeví některý zdravotní problém s ní spojený. Tím nejhorším strašákem je pak její rakovina. Jedním ze způsobů, jak této zákeřné nemoci předcházet je masáž prostaty. Každému nemusí vyhovovat, ale za pokus to stojí. Kromě prevence onemocnění si můžete zpestřit svůj sexuální život. Užitečné spojíte s příjemným.


mužské tělo


 


Jak ji provádět


Můžete využít služeb některého specializovaného masážního salónu nebo šikovné ruce partnerky a zpestřit si společné erotické hrátky.


Důležité je se uvolnit. Lehnout si lze na záda nebo na břicho.


Samotná masáž se provádí dvěma způsoby. Za prvé zvenku, masáží hráze – tento způsob není ovšem tak účinný. Nebo druhým. způsobem – přes konečník. Nahmatat ji lze po zavedení prstu asi v hloubce 5 cm a směru k břichu. Z hygienických důvodů doporučujeme použít latexové rukavice a pro lepší provedení a pocit lubrikační gel. Jeho použitím se lze vyvarovat poškození sliznice konečníku, která je velice jemná. Prostata má velikost kaštanu, na dotek je citlivá, ale jemná masáž nemá bolet. Postupovat se musí trpělivě a pomalu, není -li muž uvolněn, příjemné pocity se nedostaví. Prostata se nachází v podbřišku, prst by tam měl směřovat bříškem vzhůru. Po jejím nahmatání se zkusí jemně zatlačit a sledovat reakci masírovaného, zda je mu to příjemné. Někomu vyhovují více intenzivní přerušované pohyby, jinému jemné a pomalé. Pokud je něco nepříjemné nebo dokonce bolestivé je nutné ihned přestat! K masáži lze použít různé erotické pomůcky, které mohou celý proces výrazně zjednodušit, případně zlepšit výsledný požitek.


 spokojený muž


Kdy ne


Tato masáž se nesmí provádět, má-li muž nějaký zdravotní problém týkající se prostaty (zánět, podezření na rakovinu) nebo v oblasti konečníku (hemoroidy). Někteří muži tento způsob masáže nevyhledávají a není jim příjemný. V tomto případě nemá samozřejmě cenu se do této aktivity nutit.