Krásná zvenku i zevnitř

Kvě - 01
2023

Krásná zvenku i zevnitř

Šaty máte koupené, ke kadeřnici jste objednaná, teď už jen ulevit i své mysli. Jak se uklidnit a být vyladěná na nejdůležitějších akcích tohoto roku?
Důležité je mít vše naplánované. Určitě nechcete na poslední chvíli slyšet, že Vám kadeřnice vypadla, šaty nestihnou v čistírně vyčistit, nebo že Vaší manikérce se Váš termín nehodí. Ujistěte se, že vše máte pod palcem a důležité věci mějte naplánované delší dobu.

pózující krásné dívky
Jak relaxovat?

Pokud máte čas, zkuste několik z těchto kroků dodržet. Uvidíte, že se Vám to vyplatí. Nebudete unavená a uprostřed akce nedostanete migrénu.
·         Dejte si horkou sprchu nebo vanu. To pomůže Vaši pokožku připravit na různé holení a čištění pleti.
·         Poté, co vylezete z vodní lázně, věnujte čas své pokožce. Namažte se tělovým mlékem, použijte peeling, naneste popřípadě i falešný opalovací krém.

·         Teď jste připravena na fénování a úpravu vlasů. Pokud jdete ke kadeřnici, vlasy jen vyfoukejte a nic s nimi samozřejmě nedělejte. Pokud však vsadíte na své schopnosti, dejte úpravě Vašich vlasů větší časový prostor než čemukoliv jinému. Namalovat se dokážete i na akci a šaty oblečete do minuty. Vlasy určitě za jízdy v autě nezvládnete. Účes, kterým chcete na akci oslnit, si zkuste alespoň jednou předem. Z vlastní zkušenosti vím, že není nic horšího, než si vzhled účesu dva měsíce naplánovat, vsadit na své (v mém případě) neschopnosti a rozbrečet se následně před zrcadlem, protože to jednoduše nejde.
·         Pokud máte účes hotový, přesuňte se na líčení. V nejlepším případě aplikujte rtěnku až jako poslední část vašeho make-upu, to ještě před odchodem z domu. Rozhodně nechcete, aby se Vám otřela o límeček u šatů.
·         Zvolte vhodný parfém, který vydrží, a Vy víte, že se na něj můžete spolehnout. Vezměte si pro jistotu nějaký parfém i s sebou.

·         Do psaníčka či kabelky si berte jen to nejdůležitější. Tím je myšlen mobil, klíče od auta, peníze v hotovosti a Vaše doklady. Rozhodně si s sebou přibalte i kapesníčky, které klidně můžete později nechat v kabátu.
Pokud dodržíte všechny tyto kroky, Vaší akci si náležitě užijete. Můžete si být jisté, že jste na nic nezapomněly a my držíme palce, aby vše dopadlo dle Vašich představ!