Vysavač do bazénu může být i docela jednoduchý a levný, a přesto výkonný

Dub - 09
2022

Vysavač do bazénu může být i docela jednoduchý a levný, a přesto výkonný

Odsávání nečistot z podlahy v bytě je pro většinu domácností naprostou rutinou, a ta se stává i v případě, že máte zahradní bazén. Bez bazénového vysavače hrozí v každé nádrži vytvoření kalného nánosu a tím i možnost zhoršení kvality vody na koupání.

Vysávat bazénové dno můžete třemi různými typy vysavačů do bazénu chlorito.cz, které se liší automatizací pohonu i samotného provozu. Zcela automatické robotické stroje pracují na základě programového vybavení a jsou schopné zbavit dno nečistot bezezbytku, aniž by vykonávaly náhodné pohyby, poloautomatické vysavače naopak pracují v nahodilém režimu a odsávání nemusí být stoprocentní. Posledním typem jsou vysavače ruční, připomínají nástavec na teleskopickou trubku bytových sáčkových vysavačů a čištění tu máte plně ve svých rukách. Je na vás, jak důsledně pracujete, a zda jste schopni práci zvládnout tak, aby byl výsledek perfektní. Ruční vysávání má však ještě jednu zásadní výhodu, a sice tělesný pohyb.

průzračná voda

Ruční vysávání nečistot vám může výrazně pomáhat ke zvládání každodenních situací:

Budete více v klidu – uvolní se vám při této práci endorfiny a budete vnímat okolí kolem sebe více pozitivně.

Posílíte ramena, trapéz, tricepsy, krční svaly a břišní svalstvo – tyto svalové partie bývají u lidí se sedavým zaměstnáním zanedbané a jsou to zrovna svaly, které přispívají k lepší náladě.

voda v bazénu

Budete lépe trávit pokrmy – ruční vysávání podporuje práci břišních orgánů a bude se vám lépe trávit i těžší jídlo.

Budete mít dobrý pocit z odvedené práce za pár korun – ruční bazénový vysavač je velmi levný a zvládne stejnou práci, jako finančně nákladné robotické systémy.

Zlepšíte si kondici a posílíte imunitu – každý pohyb se počítá pro lepší lymfatický a imunitní systém, takže spojíte užitečnou činnost s něčím, co podpoří vaše zdraví i na buněčné úrovni. Bude se vám zároveň lépe regenerovat, spát a usínat.