Nový doprovod na cesty

Bře - 28
2022

Nový doprovod na cesty

Ženy, ten pár otázek na vás. Jste typ, která má ráda módu? Rády se oblékáte podle módních trendů? A nebo ráda si dopřejete, pěkný, nový luxusní kousek do svého šatníku?

Dobře víme, že každá žena bude mít slabost pro oblečení, boty a hlavně doplňky. Není nám jedno jak chodíme oblečené. Přeci jen na každou akci se oblečeme jinak. Na společenskou akci, si nejlépe oblečeme elegantní. večerní šaty s menším dekoltem tak aby moc nezakrýval a taky aby vynikli naše partie. Doladíme to krásným šperkem, který jsme dostali do své drahé polovičky, nazujeme si ty nejlepší lodičky co máme, psaní do ruky a můžeme vyrazit. Zatím co třeba na narozeninovou party, se obléknete úplně jinak. Přeci jenom taky hodně záleží, kde se ta party bude konat. Většinou to bývá grilování s přáteli a tak by jste se tam moc s večerními šaty necítila dobře. Takže pravý typ pro vás? Dejte si cokoliv, co je pro vás pohodlné.

šatna

My ženy máme rády různé styly oblékání. A každé se líbí úplně něco jiného. Ale máme toho taky hodně společného. Která žena na světě nemá ráda boty? Já si troufnu říct, že žádná. Každá máme ty své oblíbené boty, které můžeme mít na nohou až do roztrhání. Nemám pravdu. Samozřejmě se mezi nimi najdou i ženy, které mají klidně 200 párů bot a stále jim přibývají. A proč ne? Pokud vám to udělá radost, máte na to dostupné finance a hlavě úložného prostoru.

Někdo sbírá boty, někdo kabáty, další spodní prádlo. Ale nejčastější jsou KABELKY.

černá kabelka

Kolik se vám vleze kabelek do vaší šatny? Nebo na židli? Kabelek není nikdy dost a proto stále přibývají a mi se z nich můžeme těšit. Jaká je vaše nejoblíbenější? A kterou nosíte nejčastěji. Určitě máte spousty různých značek a nespočet barev. Ale co by jste řekli, na takovou jednoduchou, elegantní černou koženou kabelku přes rameno? Určitě by žádné ženě neměla chybět černá kabelka, která se hodí naprosto ke všemu. Stačí si jen vybrat typ kabelky jaká se vám líbí a pak jenom objednat. Můžete si jí vzít na každou příležitost, skvělá bude i na tu party. Než půjdete, dáte si věci do kabelky, hodíte jí přes rameno a hned to vypadá stylově a prakticky. Váš šatník si určitě zaslouží obohatit o jednu, další kabelku, která vás bude doprovázet na cestách.