Jak oddálit vyvrcholení u muže?

Zář - 10
2022

Jak oddálit vyvrcholení u muže?

http://zenyzenam.cz/blog/typy-zenskych-orgasmu/ 0cm 8pt“>Pokud máte takové problémy, nebojte, nejste v tom rozhodně sami. Tímto problémem trpí spousta mužů, i když to neradi přiznávají, protože je to svým způsobem zásah pro jejich ego. Ale i oddálení ejakulace lze nacvičit nebo ovlivnit. Jak?

V první řadě pomáhá mít pravidelný sex. Pokud budete mít sex jednou za několik měsíců, je jasné, že vaše tělo bude už tolik toužit po sexuálním styku, že zkrátka dlouho nevydržíte a vyvrcholíte třeba už po jedné minutě. Je dokázáno, že muži, kteří mají pravidelný sex, vydrží déle.

Pokud nemáte možnost mít pravidelný sex, pomůže vám i pravidelná masturbace. U té ostatně můžete i cvičit prodloužené vyvrcholení. Vždy, když ucítíte, že přichází orgasmus, přestaňte se uspokojovat. Pak se několikrát prodýchejte a vraťte se k masturbaci. Opakujte to tolikrát, kolikrát vám to půjde.

kondom

Pro muže, pro které představuje brzké vyvrcholení opravdu velký problém, existuje i psycholog či sexuolog, který vám s tímto problémem může pomoci. Promluví si s vámi o tom a naučí vás, jak během styku odvést svou mysl na nějaké antisexuální místo, což způsobí, že vaše vzrušení nebude tak velké a vydržíte déle. Pomocí mysli toho jde opravdu hodně ovlivnit.

Existují také různé gely, které jsou určeny pro takové muže. Mají znecitlivující efekt, a pokud se jimi natřou nejcitlivější místa na mužském penisu, muž v nich ztratí částečně citlivost, ale zároveň pořád vnímá příjemné vzrušení. I tohle může pomoci.

muž

Na trhu jsou také pilulky, většinou tvořeny přírodním komplexem, které pomáhají pro oddálení ejakulace.

Pokud tento problém máte, promluvte si o tom s partnerkou. Nemusíte se vůbec stydět, i když chápeme, že to není zrovna příjemné téma k rozhovoru. Partnerka vás jistě vyslechne, pochopí vás, a pak můžete v ložnici společně pracovat na tom, aby váš malý problém nadobro zmizel pryč.