Čemu se vyvarovat při stěhování?

Čvc - 09
2022

Čemu se vyvarovat při stěhování?

Stěhování za život zažije každý z nás alespoň jednou. Pro ty, kteří se stěhují poprvé, může být docela šok skutečnost, kolik je kolem stěhování práce. Ti, kteří se stěhují už poněkolikáté už jsou trochu ostřílení a vědí, na co si dát pozor. Pro ty, kteří to nevědí, jsme si připravili následující upozornění, na co si dát při stěhování pozor.

Netahejte sebou zbytečnosti

Stěhování je skvělá příležitost k tomu, abyste protřídili své věci. A věřte, že na konci stěhování budete rádi za každou krabici, kterou jste nakonec místo stěhování jednoduše vyhodili. Proberte se svými věcmi, šatníkem, suvenýry z dovolené, nevhodnými dárky, věcmi, o kterých si říkáte, že je určitě využijete, ale ještě jste je ani nevybalili z původního obalu…a rázem vám může k přestěhování ubýt spousta věcí.

stěhování

Pozor na cenné věci

Během stěhování je velká pravděpodobnost, že se vám něco prostě ztratí. V lepším případě je to jedna ponožka z páru, v horším případě to mohou být důležité dokumenty, rodinné památky, cennosti v podobě šperků a podobně. Obzvlášť cenné věci si uložte zvlášť a udržujte si přehled o tom, kde zrovna jsou. Krabici s nimi si nějak označte a snažte se ji mít co nejvíce na očích.

Křehké věci zabalte obzvlášť pečlivě

Při stěhování bude hodně vašich věcí náchylné k rozbití, jelikož se s nimi bude často manipulovat. Proto všechny věci, kterým by mohlo hrozit poškození pečlivě zabalte. Zakupte si nejlépe celou roli bublinkové fólie a využijte ji k zabalení vašich věcí, a to nejlépe do několika vrstev. Použitou bublinkovou fólii poté nevyhazujte, může se vám do budoucna ještě určitě hodit, například při posílání balíků.

křehké věci

Pokud se chcete vyvarovat všech chyb a ušetřit si nervy a neztrácet během stěhování trpělivost, pouvažujte nad tím, že si na stěhování najmete profesionály, kteří vám vaše věci zabalí a bezpečně převezou na nové místo. Chcete se dozvědět více o chybách, kterých se můžeme dopustit při stěhování? Podívejte se na článek Vyvarujte se zásadních chyb https://www.odnesto.cz/vyvarujte-se-zasadnich-chyb-pri-stehovani/.