Pro kvalitní spánek vašich dětí

Lis - 11
2019

Pro kvalitní spánek vašich dětí

Každý rodič se snaží pro svoje potomky zajistit ty nejlepší životní podmínky, tak aby dítě už od narození co nejlépe prospívalo po všech stránkách. Pro jeho zdárný vývoj je důležité i prostředí ve kterém stráví velkou část svého času, a tím je dětský pokoj. Právě tam má váš potomek možnost využít své soukromí ke hře, učení, trávení chvil s kamarády a sourozenci. Ke správnému vývoji dětí neodmyslitelně patří i dostatek odpočinku a kvalitního spánku, které mohou poskytnout naše dětské vyvýšené postele, jež v našem obchodě naleznete v mnoha variantách. Vybírejte z modelů, jež svými rozměry, barvou i designem zcela přesně zapadnou do každého typu dětského, nebo studentského pokoje.
Dětská chodidla vyčuhující z pod peřiny
Zákazníky oblíbeným zbožím je postel z borovicového dřeva s možností až devatenácti odstínů moření, která je vyrobena ve variantě s přistýlkou a úložného prostoru pro pokrývky. Tato postel je ideální do menších prostor, kdy přistýlku využijete jako příležitostné spaní pro kamarády vašich potomků, nebo hosty. Rodičům, kteří se právě rozhodují pro přechod z klasické malé dětské postýlky na větší, doporučujeme model, jehož levá jeho celá zadní část a přední polovina je opatřena praktickou zábranou proti případnému pádu. I u této postele volte z mnoha zajímavých barevných kombinací, které rozzáří dívčí, nebo chlapecké pokojíčky. V ceně 5 883 Kč je zahrnut laťkový rošt a pohodlná molitanová matrace. Výrobce samozřejmě nezapomněl ani na úložné prostory v podobě dvou samostatných praktických zásuvek, které skryjí nejenom ložní prádlo, ale například i hračky, či další předměty, kterých se v dětských pokojích vždy najde dost a dost.
Rozesmátá dívka vykukující z pod peřiny
Navštivte naše stránky a vyberte si v pohodlí domova tu nejvhodnější postel za akční ceny pro kvalitní odpočinek vašich dětí. Pro bližší informace o jednotlivých produktech využijte naši infolinku.