Přípravky vhodné pro citlivou pokožku plavců

Čvn - 12
2017

Přípravky vhodné pro citlivou pokožku plavců

V dnešní době má hodně lidí problém s nejrůznějšími alergiemi a kožními problémy, a proto se nemohou koupat ve vodě, která obsahuje chlor. My Vám nabízíme skvělou alternativu pro dokonalé ošetření Vašeho koupacího zařízení v podobě vysoce kvalitní a spolehlivé bezchlorové bazénové chemie, která je založena na bázi aktivního kyslíku a tudíž je velmi šetrná k citlivé pokožce plavců a také bez chemického zápachu.spool2
Bezchlorová bazénová chemie je velmi vhodná pro všechny, které trápí nejrůznější kožní problémy či prostě a jednoduše nesnášejí běžné dezinfekční přípravky, které se už po léta používají v koupacích zařízeních pro ošetření vody. Jak již bylo zmíněno, jde o přípravky na bázi aktivního kyslíku, které spolehlivě zabezpečí vodu ve Vašem koupání před nežádoucím znečištěním mikroby a přitom nijak nemění senzorické vlastnosti vody.
Mezi bezchlorovou bazénovou chemii patří nejen běžné tablety či aktivní kyslík v kapalném stavu, ale také kyslíkové krystaly, takže máte na výběr hned ze tří možností ošetření Vašeho koupání. Každopádně ke každému z těchto přípravků je nutné si pořídit také kyslíkový aktivátor, který zajistí ještě vyšší a rychlejší účinnost těchto přípravků a rychlejší rozšíření kyslíku do celého obsahu Vašeho koupání.
Vyzkoušejte přípravky na bázi aktivního kyslíku a užívejte si koupání ve Vašem bazénu bez nepříjemného chlorového zápachu a mazlavosti vody. Aktivní kyslík nezapáchá a nijak nemění vlastnosti vody, je velmi příjemný přípravkem k úpravě vody ve Vašem koupání a umožní užívat si vodních radovánek i plavcům s citlivější pokožkou a jinými problémy.
V naší široké nabídce najdete přípravky na bázi aktivního kyslíku ve vysoké kvalitě, v různě velkých baleních za velmi příznivých cenových podmínek. Také pro Vás máme velký výběr dalších přípravků pro úpravu vody ve Vašem koupání a samozřejmě kvalitní a spolehlivé příslušenství.cpool1