Kabelky pro každou životní situaci

Srp - 04
2017

Kabelky pro každou životní situaci

Pohodlně do nich sbalíte polovinu skříně

Mezi nejpraktičtější a zároveň mezi ženami nejoblíbenější typy kabelek patří dámské kabelky přes rameno. Konkrétně se jedná o velké dámské kabelky, do kterých se vejdou i objemnější věci. Také díky tomu jsou tyto typy kabelek obzvláště vhodné, chceme-li vyrazit nakupovat. Pohodlně se nám do nich vejdou nejen nejnutnější osobní věci jako jsou telefon, doklady, kapesníčky a trocha základní kosmetiky.

kabelková móda

Do takové prostorné kabely hravě schováme i rodinný nákup potravin na dva dny anebo žhavé módní kousky z aktuálního výprodeje. Zkrátka vejde se tam všechno, co zrovna potřebujeme mít. A není proto žádným překvapením, že jsou tou pravou volbou, chystáme-li se zrovna na dovolenou. A ta má svá specifika. Pokud máme v plánu procházet historická města a prohlížet si ty nejcennější památky, pak nám jistě přijde vhod mít po ruce nejen nezbytné doklady, telefon a peníze, ale také mapu, sluneční brýle a klobouček, další vrstvu oblečení pro všechny případy a také pořádnou láhev vody.

velká kabelka

A podobně se potřebujeme vybavit také na pláž, na které se neobejdeme bez sluneční kosmetiky, klobouku či šátku na hlavu, brýlí, plavek a veliké osušky. A pokud si vybereme opravdu prostornou kabelu, hravě do ní schováme i nějaké to čtivo pro zkrácení dlouhé chvíle, nafukovací kruh či pomůcky pro potápění. A abychom byly stylové, neváháme k těmto příležitostem zvolit stylové kabely v letních dezénech jako jsou námořnické pruhy a tak podobně.

S dětmi s malou kabelkou neuspějete

Nicméně existuje ještě jedna situace, kdy se nám prostorná velká kabelka přes rameno více než hodí, a to je případ, máme-li děti. V takovém případě nevíme, co s sebou sbalit dříve a nejlépe hned v několika provedeních najednou, jelikož jedna hračka, jedna svačina a jedno tričko nikdy nestačí.