Jak ovlivnit výběr pohlaví? Stačí na to pár přirozených rituálů!

Bře - 29
2019

Jak ovlivnit výběr pohlaví? Stačí na to pár přirozených rituálů!

Tuto otázku si mnohé budoucí maminky kladou už staletí. I když moderní technologie umožňují vybrat embrya podle pohlaví, známe několik přirozených rituálů, které by údajně mohly zvýšit šance ve váš prospěch.

spermie u vajíčka


·        Změna stravy

Jezte vysloveně stravu, která je takříkajíc chlapská. To, co jíme, mění pH v našem těle, což může přispět k výběru pohlaví vašeho dítěte. Mýty mluví o jídelníčku postaveném na červeném mase a rybách. Měli byste se vyvarovat potravinám jako je jogurt, bílá mouka a těstoviny. Jezte častěji během dne. Stravujte se pravidelně, dejte si každé ráno snídani, která obsahuje živiny jako je vápník, draslík, vitaminy B12, C a E. Pomáhají tělu udržovat vyšší hladinu glukózy a mohou zvýšit vaše šance mít chlapce.


·        Použijte čínský lunární kalendář

Kalendář byl vytvořen čínskými vědci před stovkami let, potenciálně může předpovědět pohlaví dítěte v závislosti na věku matky a měsíci početí. Pokud ho budete počítač pozpátku, můžete najít měsíc, kdy vám kalendář řekne, kdy počít chlapce.


·        Sledujte ovulaci

Pokud chcete zlepšit své šance na chlapce, měli byste se snažit milovat 24 hodin před ovulací a do 12 hodin po ovulaci. Sledujte si cervikální hlen. Kluzký hlen údajně umožňuje spermiím dostat se rychleji k vajíčku.
dcerka u těhotné mamky


·        Chce to nejlepší sexuální polohu

Hlubší penetrace během pohlavního styku může upřednostňovat chlapce, protože ženská vagína je velmi kyselá u vchodu. Ejakulace v hloubce dává mužským spermiích větší šanci na přežití. Usilujte při sexu o orgasmus i vy, když muž ejakuluje. Ženský orgasmus údajně vyrábí látku, která vytváří ve vagíně alkalické prostředí, což favorizuje mužské spermie. Vaginální kontrakce mohou přispět k tomu, že se spermie dostanou do děložního čípku, který vám pomůže stáhnout slabší mužské spermie dovnitř.

A možná je nejlepší nechat výběr pohlaví na přírodě. Hlavně, ať se dítě narodí zdravé…