Aby nebyl se sexem amen

Čvc - 03
2023

Aby nebyl se sexem amen


Jestli se nemýlím, a já se v tomto ohledu určitě nemohu mýlit, máte stejně jako já rádi sex. Samozřejmě možná nejen sex, ale určitě se shodneme, že je to naše společná záliba. Tedy za předpokladu, že jste ve věku, stavu a situaci, které provozování této aktivity umožňují. Pokud jste v aspoň trochu vhodném věku a vaše erekce vám dostatečně slouží, určitě si užíváte sexu při každé příležitosti, kterou máte. A pokud takovou příležitost v příhodné chvíli nemáte, možná si děláte dobře aspoň sami. Je to logické, protože nás příroda obdařila darem dělat si právě touto činností dobře.

žena v prádle

Když my lidé provozujeme sex, je nám prostě dobře na těle i na duchu. A proto se mu věnujeme navzdory všemu. Ani puritánský socialistický režim s tím nic moc nenadělal.

Ale někdy si bohužel erotiku nedobrovolně neužíváme. A to v případě nás mužů tehdy, když nejsme žádoucně potentní. Když nemáme dost pevnou erekci, nedá se nic dělat a musíme se pohlavního styku zříci. Do doby, než na tom budeme lépe.

Jenže někdy běží čas a my na tom jsme pořád špatně. Někdy i ještě hůř a hůř. Až to nakonec vypadá, že už budeme muset na sexuální vyžití zapomenout, protože není a nebude čím pohlavní styky provozovat.

pořádný chlap

Ale naštěstí to mnohdy není ještě tak zlé. I když nás erekce zrazuje, dá se ještě udělat něco, čím si ji vylepšíme. Dá se například používat Kamagra gel, což je skvělý pomocník nás mužů, kteří se zdánlivě nedočkáme erekce nebo ji máme jen příliš slabou a krátkodobou. Díky Kamagře, jež obsahuje tutéž účinnou látku jako známá Viagra, totiž můžeme dosáhnout toho, že budeme jako vyměnění. Aspoň tedy v oblasti rozkroku. To, co se zdálo jako nemožné, se stane opět možným, díky tomuto přípravku se dočkáme větší mužnosti. A to je něco, oč nám mužům v životě vážně jde.

A když je tu taková příležitost, nenechám si ji ujít, pokud to bude třeba. A vy určitě také.